Female Kadın Tipi Saç dökülmesi

 

Kadın Tipi Saç dökülmesi

DermMatch is perfect for diffuse, thinning hair often associated with female hair loss.

Kadın tipi saç dökülmelesinin neden leri de tedavileride erkek tipine göre farklıdır.Bu iyi bir haber bilim kadın tipi saçdökülmesinin sebepleri ve tedavisi konusunda biraz daha ileride gidiyor.

Kadınaların da vucudunda testesterone hormonu var. Bu hormonun miktarı erkeklere göre çok daha az olduğu ve dengeleyici dişilik hormonları bulunduğu için saç dökülmesi problemi ile daha az karşılaşmaktadırlar.Ne zaman testosteron seviyesi artmaya başlarsa koruyu dişilik hormonları azlamaya başlar ve bundan sonra kadınlar için androgenetik alopesi endişesi tıpkı erkeklerdeki gibi artar.

Erkeklerin aksine kadınalrdaki sac dökülmesi daha sıklıkla kalıcı değildir. Stres, hamileleik, ilaçlar, doğum kontrol ilaçları ve diğer değişken durumlar saç dökülmesini etkileyebilir. Bu etkenler ortadan kaltığında saç dökülmeside ortadan çoğunlukla ortadan kalkar. Kalıcı olan kadın saç dökülmesi ise, sıklıkla kronik hormonal dengesizlik ve hastalık nedeniyle oluşabilir.

Her durumda kadın tipi saç dökülmesi erkek tipi dökülmeler kadar şiddetli değildir genelde saç telleri incelir seyrekleşir deri tamamen saçsız değildir. Bu da DermMatch ikadınlar arasında daha popüler kılmaktadır yandaki resimde de görebileceğiniz gibi DermMatch, ince ve seyrek saçlarda mükemmel etki oluşturur.

 

Satın Al


Fiyat: 142.50 TL
Renk Seçmeyi unutmayınız.
Adet

Sepete Ekle